Тренди SMM-просування 2019

Складно уявити життя сучасної людини без соціальних мереж. Вони стали такою невід’ємною частиною нашого життя, що там тепер можна не тільки знайомитися з людьми, а й продавати товари, пропонувати послуги і т.п. Всі інтернет-магазини оцінили користь соцмереж.

Тренди SMM-просування 2019

SMM

Відео замість тексту

Фахівці стверджують, що в 2019 році частка відеоконтенту складе 80%!

Брендам потрібно терміново переходити від тексту до більш наочної демонстрації продуктів або послуг, які вони надають. З кожним днем ​​соціальні мережі перетворюються на справжні телеканали, де кожен аккаунт — це окрема телестудія.

Важливо відзначити, що в тренді не просто відео, а саме інтерактивні трансляції, в яких кожен користувач може взяти участь. Наприклад, в Інстаграм — це прямі ефіри, де можна підключити ще одного користувача. Завдяки такому підходу лідери думок, а також представники брендів можуть стати ближче до народу.

Тимчасовий контент в пріоритеті

Вже давно минули часи, коли можна було додавати по 1-2 матеріалами в місяць, а користувачі були згодні читати і перечитувати те, що є на вашій сторінці. Зараз аудиторія вимагає залучення 24/7.

Ваші передплатники хочуть бачити вас, читати, стежити за вашим життям, а також реагувати на нього в коментарях. З появою сторіз в Інстаграм тимчасовий контент вийшов на новий рівень. Тепер важливо, як часто ви оновлюєте контент, як швидко реагуєте на події в світі. Дана тенденція збережеться найближчі кілька років, тому варто серйозно задуматися над прокачуванням акаунтів таким чином.

Чат-боти і месенджери

Актуальність і зручність месенджерів складно заперечувати, тому фахівці з SMM-просування настійно рекомендують брендам переходити в Viber, WhatsApp, Telegram і інші месенджери. Швидке реагування на питання клієнта — завжди добре впливає на репутацію компанії. Також варто розглянути технологію чат-ботів, які дозволяють відповісти на найпопулярніші питання клієнтів в автоматичному режимі.

Такі цікаві тренди чекають нас в SMM-просування в 2019 році.

Ознайомтесь з можливостями агентства IB Promotion по SMM, замовляйте консультацію або послугу.

Ваше имя (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Ваш номер телефона

Ваш сайт

Сообщение