SEO-просування сайтів: чи так воно необхідно?

Контекстна реклама коштує дорого. SMM працює краще для вже популярних брендів. Сарафанне радіо не працює взагалі. Але розробка і просування сайтів обов’язкові. Є ідеї, як розробити і просунути? У нас є декілька!

Як просунути сайт?

Користувачі намагаються отримати максимум з перших двох сторінок результатів пошуку. При цьому, щоб на перші сторінки видачі піднявся ваш веб-сайт, потрібно його підготувати. Сайт повинен успішно пройти два види оцінки:

Від читачів, відвідувачів і клієнтів, зазвичай званих цільовою аудиторією (ЦА)

Від систем аналітики тих пошукових систем, в яких ви зацікавлені.

Але тут вас чекає замкнуте коло: тільки системи аналітики дозволяють цільової аудиторії відшукати ваш веб-сайт. Тільки в цьому випадку він зможе сподобатися користувачам, і бути ними правильно оціненим. Ось чому кожному власнику онлайн-майданчики необхідно SEO просування сайту з нуля, щоб веб-сайт просувався вгору в пошуковій видачі і зміг приносити прибуток.

Оптимізація сайту під пошукові системи (SEO) — це прорахований шлях до вершини гори пошукової системи: її першій сторінці і топовим позиціях на ній. На перший погляд це здається легким завданням, адже ви вже працювали над портретом ЦА і уявляєте, що ваші потенційні клієнти бажають знайти і купити.

Давайте візьмемо в якості прикладу, скажімо, «небесний чайник».

Ваш ЦА може шукати:

  • його призначення;
  • його характеристики;
  • місця для покупки;
  • додаткові способи використання і т. д.

Правильно введені ключові слова, крім згаданого «небесного чайника», приведуть цільову аудиторію до вас.

Але потрібно точно знати, як працює система аналітики певної пошукової системи (Yahoo, Google, Yandex і т. Д.), Щоб успішно здійснити просування сайту з нуля і не ризикувати:

  • використавши непотрібні ключові слова;
  • вибравши занадто велика кількість ключових слів;
  • замовивши і розмістивши даремний контент;
  • ставши «нерелевантних» «роботом» для пошукової системи.

Ось чому вам потрібні послуги SEO.

Замовити їх можна не тільки в американських компаній, як до сих пір вважають багато: ефективна розкрутка сайту на сьогодні, і вже досить давно здійснюється українськими компаніями не гірше, а в деяких випадках навіть значно краще.

У той же час, при співпраці з SEO-компанією з України вас також порадує недорога розкрутка сайту, і вона може виявитися набагато більш корисною, ніж контекстна реклама або SMM.

Замовити просування в IB Promotion

Ваше имя (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Ваш номер телефона

Ваш сайт

Сообщение